Zámek Sušice Hrádek

Zámecký hotel Zámek Hrádek je součástí zámeckého komplexu v Hrádku u Sušice. Nachází se asi 3 km od Sušice u Hrádeckého mlýnského rybníka. Zámek byl nově otevřen po rozsáhlé dvouleté rekonstrukci v červnu 2010.

Ubytování:
Hotel nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností jedné nebo dvou přistýlek, nechybějí ani luxusní apartmány. Na pokoji hosté naleznou koupelnu se sprchou nebo vanou a WC. Ve vybavení pokojů je dále TV se SAT a Wi-Fi.

Typy pokojů:
Classic - se stylu anglického chippendalu.
Exclussive - ve stylu Ludvíka XV. nebo anglického chippendalu.
De Luxe - ve stylu Ludvíka XV., tudorovské renesance nebo anglického chippendalu.
Royal - královské apartmány ve stylu francouzského rokoka.

Gastronomie:
V hotelu se nachází stylová restaurace, s nabídkou kvalitních českých jídel ale i mezinárodních a místních specialitek. Snídaně se podávají formou bufetu. 

Služby:
V hotelu Zámek Hrádek mají hosté kromě ubytovacích a stravovácích služeb také parkoviště v zámeckém areálu, objekt je vybaven také Wi-Fi připojením k internetu. Celý objekt je nekuřácký.

Okolí:
Volný čas je možné trávit např. vyjížďkou po řece Otavě, návštěvou aquaparku v Horažďovicích (21 km), krytého bazénu v Klatovech (25 km), koupaliště v Sušici (5 km), vyjížďkou na koních v nedalekém jezdeckém klubu v Jiřičné, nebo návštěvou hradů Rábí (12 km), Velhartice (10 km) a Kašperk (20 km).

Zámek Sušice Hrádek - K hotelu přísluší parkovištěZámek Sušice Hrádek - disponuje restauracíZámek Sušice Hrádek -  je k dispozici připojení na internetZámek Sušice Hrádek -  je k dispozici letní terasaZámek Sušice Hrádek - disponuje kavárnouZámek Sušice Hrádek - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardZámek Sušice Hrádek - přijímá kreditní karty VISAZámek Sušice Hrádek - přijímá kreditní karty American ExpressZámek Sušice Hrádek - Televize umožňuje příjem satelitních programůZámek Sušice Hrádek - Pokoje jsou vybaveny televizoremZámek Sušice Hrádek - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouZámek Sušice Hrádek - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouADRESA
Zámek Hrádek, Hrádek 1
Sušice 34201 Česká Republika
Hotel-Susice-Zamek-Hradek@cz-hotel.eu

AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 2 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 0 m/s
Zámek Hrádek ubytování Sušice Aktuální počasí skoro zataženo

Doporučte tyto stránky: